Takip Et

0 533 704 18 45-46 - 0(212) 689 37 04
kirtas@kirtasbeton.com.tr

Pzt - Sat 8.00 - 18.30

Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını taşıyoruz. Bu çerçevede çalışmalarımızın, çalışma süreçlerimizin ve de makine ekipmanlarımızın gelişimine sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz. Kalite yönetim sistemimizin kendiside zamanın şartlarına ve teknolojisine uygun olarak sürekli geliştirilmektedir.

KIRTAŞ olarak, Türkiye’de ve Dünya’da yüzyılın projelerinde, kalitesine güvenilen saygın ve lider bir şirket olmayı, proje yönetimi ile iz bırakabilmeyi, çağın yeniliklerini sektörün gelişimi ile entegre ederek hizmet vermeyi taahhüt eden bir anlayışı vizyon olarak benimsemekteyiz

SİZİN İÇİN YOLLARDAYIZ ‘ sloganı ile yola çıkıp ülkemizin bütün bölgelerinde halkımıza ucuz ve kaliteli ürünler sağlamak amacı ile çalışmalarını sürdüren şirketimiz bu amacı doğrultusunda hızla ilerlemektedir. Günümüzde istanbul avrupa yakasında faaliyet gösteren firmamız yakın zaman içerisinde diğer bölgelerde de halkımıza hizmet vermek için var gücü ile çalışmaktadır
Kentsel alt ve üst yapı ürünlerini tasarlayıp üretmeyi kendine görev edinmiş olan KIRTAŞ, Çağdaş Kentlerin oluşması için değişimi ve gelişimi yöneterek, sektördeki rekabet ortamını kalite ve hizmet alanına çekmeyi amaçlamıştır.

KIRTAŞ bu doğrultuda faaliyetlerini yürütürken doğal çevrenin ve işçi sağlığı ile güvenliğinin istisnasız korunması, üretim, mühendislik, müteahhitlik hizmetlerini en yüksek kalite standartlarında gerçekleştirirerek hedeflediği başarılı sonuçlara ulaşmayı MİSYON haline getirmiştir.

KIRTAŞ BETON İLETİŞİM

Osmangazi Mh. Büyükayazma Cd. No:105 Kıraç-Esenyurt/İSTANBUL
Mail : kirtas@kirtasbeton.com.tr
(0533) 704 18 45-46

(0212) 689 37 04

İletişim